Vyzbrojte sa fan predmetom. Kúpou podporíte hokejovú mládež

Ľubovňania sa síce môžu konečne tešiť z historicky prvého mestského klubu ľadového hokeja, no radosť z hry našej mládeže mať ešte stále nemôžu. Pandémia zatvorila brány štadiónov naprieč celým Slovenskom, ďalšie zápasy sú v nedohľadne. Náplasťou tak môžu byť aspoň klubové predmety, ktoré netrpezlivé čakanie na úvodné buly môžu ako-tak spríjemniť.
Amy Simáková je spomedzi Ľubovnianskych Rytierov vlajkonosičkou nežnejšieho pohlavia. Takýto štýlový dres, s ktorým si za rytierov odbila svoju premíeru, môžete vlastniť aj vy.

Proti pandémii s rytierskym štítom!

COVID-19 už rok zasahuje ľudské životy viac než akýkoľvek iný vírus za posledné desaťročia. Je tak samozrejmé, že športové odvetvie je po celom svete utlmené na minimum, hrajú sa len tie najprestížnejšie ligy či súťaže.

Historicky prvý hokejový mládežnícky klub mesta Stará Ľubovňa stihol v úvodnej sezóne odohrať len jedno turnajové kolo, pričom reálne hrozí, že aktuálna sezóne sa vôbec nedohrá. Ľubovnianski Rytieri tak musia na svoju šancu ešte pár týždňom či mesiacov počkať. No a keďže zdravie je prvoradé, aj našich rytierov sme počas celého tréningového procesu a mimo neho chceli pred vírusom štýlovo ochrániť. Na ich tvárach tak nesmú chýbať rúška v klubových farbách s logom na jednej strane a s podobizňou rytiera na tej druhej.

Ako prvé boli novými rúškami vyzbrojené všetky rytierske ročníky zo ZŠ Komenského.

Rytierske rúška spod rúk spoločnosti 3b, ktorá vyrába dresy, šály, šiltovky či iné predmety pre celú slovenskú extraligu, sa stali vôbec prvým predmetom, ktorý si bolo možné zakúpiť v našom novom fanshope. Mikropolyesterové rúško s antibakteriálnym vláknom obsahujúce ióny striebra v klubových farbách rôznych veľkostí môžete mať už za 6,90 €.

Do zimy aj tepla

V severnej oblasti Spišského regiónu však na našich rytierov nečíha „len“ zubatá pandémia. Chrániť sa je potrebné aj pred chladným podtatranským počasím, ktoré je každým rokom nevyspytateľnejšie. Rytierov spod Ľubovnianskeho hradu sme tak vyzbrojili hrubými zimnými čiapkami, samozrejme, v klubových farbách a s nášivkou klubového loga.

Rytierska čiapka, ktorá je prekvapivo ľahká, mäkučká a veľmi príjemná na dotyk, vďaka čomu počas nosenia ani neviete, že na hlave niečo máte, je pre fanúšikov k dispozícii za 14,90 €.

Aby však praví fanúšikovia nemuseli byť v klubových farbách počas zimného obdobia lojálni iba vonku na ulici, ale aj pri bežnom odievaní doma či v práci, klub dal vyrobiť rytierske tričká výraznej červenej farby, aby ich náhodou niekto neprehliadol.

Tričko Adler Viper v klubových farbách s klubovým logom bolo graficky navrhnuté mediálnou spoločnosťou Melonberries.

Pri výbere si treba dať akurát pozor na strih trička, ktorý je priliehavý, nie voľný, čo znamená, že veľkosti môžu na tele pôsobiť menším dojmom. Preto vás prosíme tričko nakupovať podľa presne zadefinovaných veľkostných tabuliek pre pánov a pre dámy. Ak tričko nechcete mať na tele obtiahnuté a krátke, odporúčame kupovať o číslo väčšie, ako máte tričká vo svojom šatníku. Teraz vám už nič nebráni sa kolegom v práci pochváliť s originálnym tričkom Ľubovnianskych Rytierov, ktoré ponúkame za 13,90 € kus.

Skutočným rytierom jedine v drese

V predaji máme aj univerzálny športový gymsack taktiež v klubových farbách s výrazným logom. Práve tie poslúžili Mikulášovi na praktické obdarovanie našich rytierov, ktorí si vrecúška plné sladkostí našli vo svojich korčuliach priamo v šatniach PEM arény. Mimochodom, tá dnes oslavuje presne rok (14.1.2020) od svojho slávnostného otvorenia s Mariánom Hossom.

Do vrecúška sa vám podarí vložiť všetko to, čo potrebujete na ľahké cvičenie či športovú aktivitu. Vďaka ramenným popruhom a sťahovacej šnúre budú vaša obuv, fľaša s vodou aj tréningové oblečenie vždy maximálne zaistené. Športový gymsack s minimalistickým a ľahkým dizajnom s mobilným otvorom v hornej časti môžete mať už za 10,90 €.

Financie z predaja každého predmetu putujú rovno na rozvoj hokejovej mládeže klubu.

No a úplným skvostom medzi predmetmi na predaj vo fanshope je historicky prvý oficiálny dres hokejového klubu v meste, vďaka ktorému môžete byť viac než len fanúšikom Ľubovnianskeho hokeja. Aby ste sa cítili maximálne autenticky, dres si viete dať vyrobiť s vlastným menom a obľúbeným číslom. Personalizovaný dres vám prostredníctvom nášho fanshopu pripraví vyššie spomínaná spoločnosť 3b, ktorá dresy vyrába modernou sublimačnou metódou. Sublimácia je pojem označujúca proces výroby potlače, ktorý využíva teplo na prenos farbiva na materiál, vďaka čomu dres vyzerá ako nový aj po mesiacoch prania. Neváhajte si ho tak zaobstarať za 49,90 €.

A pozor! Keď sa nebudete vedieť rozhodnúť, či si niečo objednať alebo nie, majte na pamäti, že financie z predaja každého predmetu na našom fanshope putujú rovno na rozvoj hokejovej mládeže klubu. I preto vám za každú objednávku v mene celého klubu vopred ďakujeme. ❤️

Ak predsa len chcete s kúpou fan predmetov počkať do začiatku ligových zápasov, spríjemnite si čakanie maličkosťou v podobe štýlových pozadí na vaše zariadenia, ktoré pre klub spracovala reklamná agentúra Melonberries.

Pozadia na stiahnutie:

Wallpaper logo ĽR PC 1920×1080
Wallpaper logo ĽR PC 2560×1440
Wallpaper video logo ĽR PC 1920×1080
Wallpaper video logo ĽR PC 2560×1440
Wallpaper logo ĽR mobile 1080×1920
Wallpaper logo ĽR mobile 2532×1170
Wallpaper video logo ĽR mobile 2532×1170

Je za nami rok 2020. Rok, ktorý bol vo všetkých ohľadoch iný. Rok, ktorý športu absolútne neprial. Celé vedenie Ľubovnianskych Rytierov vám tak praje o niečo vydarenejší, hokejový, no hlavne zdravý rok 2021!

Zdieľaj článok

Facebook
Twitter
LinkedIn

ZADAJ E-MAILOVÚ ADRESU A MAJ VŠETKY RYTIERSKE AKTUALITY VŽDY NAČAS A PORUKE